BRAINCRAFT

Braincraft

Bilişsel (Kognitif) becerilerin ölçülmesi ve raporlanmasından sonra ilgili becerileri geliştirmek isteyen birey için, CSI Gelişim Programı tasarlanmıştır. Bireyin CSM Bilişsel Becerileri Ölçme Testleri ndeki puanları doğrultusunda zayıf yönlerini geliştirmeye odaklı ve tamamen bireye özgü olan bir gelişim planlaması hazırlanır. Bu plana göre birey CSI gelişim programına katılır.

image

CSI Gelişim Programı

  • Gelişim programı uzmanlar tarafından geliştirilen BRAINCRAFT uygulamalarını içerir. BRAINCRAFT bireyi eğlendirirken Dikkat, Esneklik, Problem Çözme, İşleyen bellek (hafıza) ve Hız gibi bilişsel becerileri de geliştirmektedir
  • Uygulamalarla bilişsel becerilerin geliştirilmesi hedeflenmekle birlikte beslenme alışkanlıklarının daha sağlıklı olması yönünde de kazanımlar amaçlanmaktadır. Uzay gemisinde yaşam uygulamasında hazır gıda, asitli içecekler gibi bireyin sağlığı açısından zararlı olan gıdalardan uzak duran katılımcı daha fazla puan almaktadır.
  • Bireyin tüm becerilerle ilgili performans sonuçları ölçülür, değerlendirilir akranlarının ortalaması ile karşılaştırılarak raporlanır. Aylık periyodlarla performans gelişimleri uzmanlarımız kontrolünde aileyle birlikte izlenir ve bir sonraki ayın planlanması dinamik olarak gerçekleştirilir. Ailenin kontrol ettiği ve gelişmeleri adım adım izleyebildiği bir sistem sunulmaktadır.
  • Bilişsel becerilerin gelişimini sağlayarak bireyin öğrenme sürecini kolaylaştırır ve akademik olarak başarılı olmasını destekler.
  • BRAINCRAFT uygulamalarını hem Android hem de IOS işletim sistemi ile kullanmak mümkün olup, bu uygulamaları temin etmek için Google Play ve Apple Store marketlerinden indirebilirsiniz.

BRAINCRAFT Resimler